anasayfa

kişisel

özgeçmiş

tarihsel

sertifikalar

onur ve ödüller

fotoğraflar

kilometre taşları

80'ler

90'lar

2000'ler

çalışmalar

internet sayfaları

gazeteler

dergiler

grafikler

3d çalışmalar

uğraşılar

fotoğraf

gitar

koleksiyon

bisiklet

film

garaj tayfası

hatıra defteri

unutulmayanlar

iletişim

hatıra defteri

Onlar iyi veya kötü bütün zamanlarda varlığını hissettiren kâdim dostlar. Her arkadaş dost olmaz bana. Burada yer vermek istediğim "dostlarının dünyasında nasıl bir Doğuhan vardı?" sorusuna verilen yanıtlar. İşte O insanlardan az ve öz olmak üzere bazıları ve hikâyeye katkıları.

 

ÖZGÜN BEYTUT: Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, develer tellal iken, pireler berber iken diye başlarmışım ama o kadar da değil. Aslında ben hainimdir, 45 dakika Tünel'de bekletirim bu adamı, haftada bir numara değiştiririm haber vermeyi unuturum genelde. Yaparım daha bir ton dandik şeyler :) Ama öyle kolay kolay kopmaz bağlarımız bizim. Bir şekilde buluruz birbirimizi, bulmasak da tatlı tesadüfler yaşarız. Hainsin dersin, vefasızsın dersin, hatıra katili dersin, dersin de dersin kanka. Ama bilirim ki beni seversin :) Bilirsin ben de seni severim. Ayrıca sen de az adi değilsin ama hadi neyse. (30 Nisan 2009)

 

CEMAL AKDEMİR: Sevgili Doğuhan; ne zaman teknolojiye ve bilgisayara başım sıkışsa hep yardıma koşarsın. Teşekkür ediyorum ve içinde barındırdığın bilgi için önünde saygıyla eğiliyorum. Özel adam Doğuhan, çok yaşa sen emi. (29 Nisan 2009)

 

 

 

ŞEHİDE GÖKÇEBAY: Brad Pitt'in 18'lik yaşları ile Kıvaç Tatlıtuğ karışımı bu arkadaşımız halk arasında Charlie olarak da bilinir. Meleklerin en kıdemlisi olan ben ve diğer melek kuzenlerim bu değerli şahsı Kastamonu'da bir yaz günü tanıma şerefine nail olduk. Dağınık şaçlarını savurarak metalci t-shirtleri ve ağzından düşürmediği rock müptelası tavırlarıyla grup içinde cool bir hava estirmeye çalışsa da bizim sıcaklığımız karşısında eridi gitti :) Zaten sonrasında da meleklerim dedi başka birşey demedi. Yıllardır aradığı aşkı bir türlü bulamayan bu sevimli kardeşimizin artık huzura kavuşmasını istiyoruz. Son olarak, Beyoğlu Kallavi'nin tepesindeki çay sözünü sana hatırlatırım. Unutmadık, unutmayacağız. Yeni faaliyetlerini merakla bekliyoruz. Sevgiler. (16 Mayıs 2009)

 

MERVE GÜLER: Seni ilk gördüğümde üzerinde Guns N’Roses t-shirtü vardı, anlamıştım... Güzel başladı güzel gider demiştim, öyle de oldu... İnan burada yaşadığım hayat sizlerden ibaret. Hele ki sen olmadan çekilmez. Gitsem de görüşeceğimizi biliyorum. Beni her ne kadar cinlerle perilerle korkutsan da seviyorum seni. Buralar gitmiyor ama ben gidiyorum. Geçirdiğimiz güzel günleri düşününce gideceğimi düşündükçe üzülüyorum, hem de çok. Ama mesafeler benim için hiç engel olmadı, olamazzzzz!! Rock’n Roll dostum. Hep böyle kal =). (20 Mayıs 2009)

 

BİLGE ŞENGÜL: Pek muhterem Doğuhancığım 2003 yılında "Türk Dünyası Günleri" festivali bana sınırlar ötesinde bir dost kazandırdı. Görüşmememize rağmen 6 yıldır bağlarımızı hiç koparmadık. Her ne kadar arada kilometrelerce yol olsa da ve 1 yıldan beri aynı şehirde olup görüşemesek bile Kosova'da her zaman bir kardeşin olduğunu unutma. Vidimose! (14 Ağustos 2009)

 

 

CENK ÇAM: Nasıl tanıştığımızı hatırlamıyorum... Bir gizem... Ama ardından kurduğumuz dostluk, nasıl başladığının önemini yok ediyor zaten. Daha beraber yapacağımız çok şey var. Mesela "Ace Of Spades". Görüşler farklı da olsa bizi bir arada tutan şey "müzik". Müzik senin de benim de hayatım. O yüzden bu dostluk bitmez. Beraber nice yolları eskitmeye sevgili dostum. Unutma hep derim, "Yol yaşanmadan blues yapılamaz". Yola Doğuhan. Yollara. Ace Of Spades. Özgürsün. Hep özgür kal. Kısa zamanda sağlam kurduğumuz dostluğa, sağlam karakterine içiyorum... Rock Tanrısı seni korusun...  (29 Ağustos 2009)

 

doguhan.net internet sayfalarında yayımlanan yazı, haber, fotoğraf, video ve grafiklerin Basın-Yayın Kanunu'ndan kaynaklanan

her türlü hakları Doğuhan EROL'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

 

www.doguhan.net

Copyright 2003-2022 | Some Rights Reserved